01 Şubat 2015 Pazar

banner21

YUSUF ÇAPRAZ UYGULAMALI BİLİMLER’DEN KEŞAN BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Uğur Taşkan, Okul Müdür Yardımcısı Süleyman Gökdemir, Okulun Genel Sekreteri Çetin Topçu, 13 Şubat 2014 Perşembe günü Keşan Belediyesi’ni ziyaret etti.

13 Şubat 2014 Perşembe 21:15
Bu haber 211 kez okundu
YUSUF ÇAPRAZ UYGULAMALI BİLİMLER’DEN KEŞAN BELEDİYESİ’NE ZİYARET
 Saat 11.30 sıralarında belediyeye gelen yüksekokul heyeti, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkanı Vekili Mehmet Ali Ürkmez, Keşan Belediye Meclisi Üyesi İlhan Boz tarafından makam odasında karşılandı.

                Ziyarette konuşan Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, okulun bu yıl itibari ile ilk mezunlarını vereceğine dikkat çekerek “Okul yönetimimiz bazı projeler geliştirmişler ve bu projeleri bizlerle paylaştılar. Keşan Belediyesi olarak bu projeler hakkında üzerimize düşen ne varsa yerine getireceğiz.” dedi.

                Keşan Belediyesi’ni doğaya ve çevreye faydalı, farkındalık projelerini aktarmak için ziyaret ettiklerini belirten Okul Müdürü Uğur Taşkan, “Okul öğrencilerimiz için fidanlık oluşturmayı amaçlıyoruz.  Son sınıf öğrencilerimizin hepsinin adına bir fidan dikilmesini içeren bir projemiz var. Bu proje hem okulumuzun tanıtımını, hem okulun isminin yaşatılmasını sağlayan güzel bir proje olacak. Keşan Belediyesi’nden de konu hakkında fikir ve destek istedik.” şeklinde konuştu.

                Ziyaret görüş alış verişi ile sürdü.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner22
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • ÖZGÜR RUMELİ GAZETESİ
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV